HakkımızdaHakkımızda1982 yılında Elektrotek adıyla kurulan firmamız, bu tarihten beri teknik plastik malzeme imalatı konusunda hizmet vermektedir. Halen, plastik kablo bağlama elemanları imalatında gerek teknolojisi, gerekse ürün gamının genişliği ile ülkemizin öncü kuruluşu durumundadır.

 

Yaklaşık 40 yıl önce ülkemizi yerli üretim kablo bağları ile tanıştıran Elektrotek, geçen süre içinde otomotiv, elektrik ve elektronik sektörlerinin ihtiyacına paralel geliştirdiği ürünleri ile konusunda dünyaca ünlü markalarla rekabet eder düzeye gelmiştir. 2002 yılında benzer konularda İzmir'de hizmet veren Pemsan A.Ş.'yi satın alan firmamız, faaliyetlerini bu isim altında sürdürmeye devam etmektedir.

 

İstanbul Sancaktepe'deki tesislerinde plastik enjeksiyon teknolojisi ile imal edilen mamulleriyle otomotiv, elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen kuruluşlarına da yan sanayi olarak hizmet veren Pemsan A.Ş., müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sanayimize şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da çözüm sunmaya devam edecektir.